گروه صنعتی متفکران اولین و تنها تولید کننده دارای مجوز
و ثبت صنعتی چادر ها
و سالن های پیش ساخته کشور

درباره ما


شرکت متفکران آتیه نگر اولین و تنها تولید کننده آشیانه های تاکتیکی و سالن های پیش ساخته کشور از سال 1389 در زمینه های مختلف خدماتی ، تولیدی و تجاری فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدای فعالیت شرکت نمایندگی رسمی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشور چین را اتخاذ نمود و تا سال 1395در چندین پروژه سالن های غول پیکر اقدام به واردات و نصب سازه های آلومینیومی غول پیکر در نقاط مختلف نموده است همچنین شرکت متفکران توفیق صادرات چندین هزار متر مربع این سالنها را به کشور عراق داشته است..

از سال 1395 کل ساخت این سالن ها در کشور بومی سازی شده و به ثبت صنعتی رسیده و در پروژه های عظیم داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار گرفته است. براین اساس هرگونه مشابه سازی و کپی از روی این محصول تخلف محصوب شده و دارای پیگرد قانونی خواهد بود.


از اهم موارد استفاده محصولات ما می توان به سازه اشیانه هواپیما و بالگردها و سالن های اجتماعات و نمایشگاه ها در متراژ هزاران متر، استفاده در حوادث غیر مترقبه مانند سیل زلزله، بیمارستان صحرایی، ایجاد محل اسکان آسیب دیدگان از بلایای طبیعی و… نام برد.

انبار کالا

چادر سایه بان مصلی شهر اندیشه

توانایی های شرکت

چادر های نمایشگاهی

سالن انتظار فرودگاهی

ببینید

ما چه خدماتی ارائه می کنیم

سالن های اجتماعات

طراحی ساخت و پیاده سازی سالن های احتماعات مانند نمایشگاه های بین المللی، مراسمات مذهبی و مجالس توسط مهندسین ما قابل انجام می باشد

انبار کالا

چادر های شرکت با قابلیت نفود نا پذیری در مقابل باران و برف و دیواره های فایبرگلاس جهت استفاده به منظور انبار کالا به صورت موقت و یا دائم ارایه می گردند

طرح های اختصاصی

شرکت متفکران آتیه نگر با تکیه بر توان داخلی توانایی طراحی و اجزای طرح های خاص مطابق با نیاز مشتری را دارا می باشد. مانند امکان اضافه کردن درب های اتوماتیک جهت عبور وسایل نقلیه سنگین.

مجتمع قرار گاهی

با استفاده از چادر های پیش ساخته متعدد با اشکال مختلف امکان پیاده سازی مجتمع های قرارگاهی دائم و موقت وجود دارد.

برای شما سوالی بوجود آمده است و نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

فهرست